Pediatria - kompleksowa opieka

Więcej

Ginekologia Położnictwo

Więcej

Endokrynologia Ginekologiczna

Więcej

Andrologia

Więcej

Seksuologia

Więcej

Niepłodność , diagnostyka i leczenie

Niepłodność, diagnostyka i leczenie.

     Diagnozujemy i leczymy niepłodność . Niepłodność małżeńska to dziedzina medycyny wymagająca wieloprofilowego  podejścia do rozwiązania tego problemu. Specjalności takie jak endokrynologia , genetyka, immunologia , andrologia, chirurgia ginekologiczna , psychologia , seksuologia,  ultrasonologia , genetyka są niezbędne by pomóc w rozwiązaniu choroby niepłodności.

W naszej przychodni pracują specjaliści w tych dziedzinach.

Wykonujemy zabiegi  mogące wyjaśnić przyczyny niepłodności takie jak

HSSG - oceniające drożność jajowodów  w obrazie  usg 

 Histeroskopia - diagnostyczna, oceniające stan wnętrza macicy i operacyjna związana z usunięciem zmian w jamie macicy takich jak zrosty , polipy endometrialne , małe mięśniaki czy przegrody . 

 dr Krzysztof Tomasz Kucharski Specjalista ginekologii i położnictwa. 

          Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Po stażu podyplomowym pracował w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka. Staż specjalizacyjny I stopnia odbył w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Medycznego. Staż specjalizacyjny II stopnia oraz wieloletnia praca kliniczna w Instytucie Matki i Dziecka (1985-2003). Autor i współautor publikacji w zakresie położnictwa, wykładowca. Uczestnik wielu sympozjów lekarskich .  Wykładowca w Szkole Położnych. Założyciel i wykładowca szkół rodzenia. Współorganizator i pracownik prywatnego Oddziału Położniczego Szpitala Damiana. ( od 1997 roku ). Współpraca z licznymi czasopismami dla kobiet i dzieci jako ekspert. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Damiana w Oddziale Położniczym i Ginekologicznym. Współwłaściciel  RKK MED Centrum Medyczne.

 

dr n. med. Dariusz Rapa Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynolog ginekologiczny, seksuolog.

      Akademię Medyczną w Lublinie ukończył w 1992 roku.  W latach 1992-2009 pracował na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 2000, zaś w zakresie endokrynologii w 2013 roku. Od roku 2004 posiada tytuł doktora nauk medycznych.
     Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu Pacjentek zespołem policystycznych jajników (PCOS), hirsutyzmem, zaburzeniami miesiączkowania, zaburzeniami funkcji tarczycy,  hyperprolaktynemii oraz niepłodności.
Ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno ginekologicznej jak i położniczej /pierwszy certyfikat  USG w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskał w 1997roku/ ponadto wykonuje USG i biopsje celowane tarczycy.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

Akademię Medyczną w Lublinie ukończył w 1992 roku. Tytuł specjalisty seksuologa uzyskał w roku 1999, zaś  doktora nauk medycznych  w  roku 2004.  Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń dysfunkcji seksualnych szczególnie w zakresie zaburzeń erekcji (impotencji),  przedwczesnego wytrysku oraz  hypogonadyzmu.  Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

dr n. med. Ireneusz Marek Salata  Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii i andrologii.

       Wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Katedra Ginekolo i Położnictwa,  Katedra Endokrynologii i Chorób  Metabolicznych. Posiada  ponad  25 letnie  doświadczenie  w  diagnostyce i  leczeniu  niepłodności oraz  zaburzeń endokrynologicznych u kobiet i mężczyzn.

      Współzałożyciel i wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada tytuł doktora nauk medycznych z endokrynologii. Temat pracy doktorskiej w tematyce andrologicznej.