Pediatria - kompleksowa opieka

Więcej

Ginekologia Położnictwo

Więcej

Endokrynologia Ginekologiczna

Więcej

Andrologia

Więcej

Seksuologia

Więcej

Ginekologia zachowawcza

1. Ginekologia zachowawcza , profilaktyka nowotworów.

  a. Ginekologia zachowawcza to leczenie  najczęstszych dolegliwości  z jakimi kobiety zgłaszają się do gabinetu ginekologicznego. Leczymy infekcje , zaburzenia miesiączkowania,  indywidualnie dostosowujemy metody antykoncepcji.

 Proponujemy  antykoncepcję hormonalna , wewnątrzmaciczna , implanty podskórne .

  2.Profilaktyka nowotworowa obejmuje działania, których celem jest wykrycie zmian predysponujących do przemiany nowotworowej lub nowotworów we wczesnej fazie rozwoju.

Działania takie obejmują przesiewowe badania cytologiczne , cytologia cienkowarstwowa, identyfikacja onkogennych typów brodawczaka (HPV), badanie kolposkopowe szyjki macicy, biopsja i badanie histopatologiczne wycinków z szyjki macicy i śluzówki z jamy macicy.

Badanie biochemiczne z krwi , markery nowotworowe, badanie oceniające ryzyko wystąpienia nowotworu jajnika ROMA. Badania genetyczne nosicielstwa genu predysponującego do wystąpienia nowotworów piersi i jajnika i innych nowotworów. . Badania usg oceniające zmiany w narządzie rodnym . 

dr Krzysztof Tomasz Kucharski   Specjalista ginekologii i położnictwa II st.

          Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Po stażu podyplomowym pracował w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka. Staż specjalizacyjny I stopnia odbył w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Medycznego. Staż specjalizacyjny II stopnia oraz wieloletnia praca kliniczna w Instytucie Matki i Dziecka (1985-2003). Autor i współautor publikacji w zakresie położnictwa, wykładowca. Uczestnik wielu sympozjów lekarskich .  Wykładowca w Szkole Położnych. Założyciel i wykładowca szkół rodzenia. Współorganizator i pracownik prywatnego Oddziału Położniczego Szpitala Damiana. ( od 1997 roku ). Współpraca z licznymi czasopismami dla kobiet i dzieci jako ekspert. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Damiana w Oddziale Położniczym i Ginekologicznym. Współwłaściciel  RKK MED Centrum Medyczne.

dr n. med. Ireneusz Marek Salata Specjalista   ginekologii  i położnictwa, endokrynologii, andrologii . 
     Wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Katedra Ginekologii i Położnictwa,  Katedra Endokrynologii i Chorób Metabolicznych. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz zaburzeń endokrynologicznych u kobiet i mężczyzn. Współzałożyciel i wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada tytuł doktora nauk medycznych z endokrynologii. Temat pracy doktorskiej w tematyce andrologicznej.

dr n. med. Dariusz Rapa Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej, seksuologii.

     Akademię Medyczną w Lublinie ukończył w 1992 roku.  W latach 1992-2009 pracował na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym  Wojewódzkiego  Szpitala  Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 2000, zaś w zakresie endokrynologii w 2013 roku. Od roku 2004 posiada tytuł doktora nauk medycznych.
Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu Pacjentek zespołem policystycznych jajników (PCOS), hirsutyzmem, zaburzeniami miesiączkowania, zaburzeniami funkcji tarczycy,  hyperprolaktynemii oraz niepłodności.
Ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno ginekologicznej jak i położniczej /pierwszy certyfikat  USG w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskał w 1997roku/ ponadto wykonuje USG i biopsje celowane tarczycy.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

Tytuł specjalisty seksuologa uzyskał w roku 1999, zaś  doktora nauk medycznych  w  roku 2004.  Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń dysfunkcji seksualnych szczególnie w zakresie zaburzeń erekcji (impotencji),  przedwczesnego wytrysku oraz  hypogonadyzmu.  Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.