Pediatria - kompleksowa opieka

Więcej

Ginekologia Położnictwo

Więcej

Endokrynologia Ginekologiczna

Więcej

Andrologia

Więcej

Seksuologia

Więcej

Endokrynologia ginekologiczna

dr n. med. Dariusz Rapa Specjalista Ginekolog Położnik.  Endokrynolog Ginekologiczny. Seksuolog 

          Akademię Medyczną w Lublinie ukończył w 1992 roku. Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu Pacjentek zespołem policystycznych jajników (PCOS), hirsutyzmem, zaburzeniami miesiączkowania,  zaburzeniam i funkcji  tarczycy,   hyperprolaktynemii  oraz  niepłodności.  Ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno ginekologicznej jak i położniczej /pierwszy certyfikat  USG w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskał w 1997roku/ ponadto wykonuje USG i biopsje  celowane tarczycy.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

          W latach 1992-2009 pracował na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 2000, zaś w zakresie endokrynologii w 2013 roku. Od roku 2004 posiada tytuł doktora nauk medycznych.

        Tytuł specjalisty seksuologa uzyskał w roku 1999, zaś  doktora nauk medycznych  w  roku 2004.  Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń dysfunkcji seksualnych szczególnie w zakresie zaburzeń erekcji (impotencji),  przedwczesnego wytrysku oraz  hypogonadyzmu.  Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.
       

dr n. med. Ireneusz Marek Salata   Ginekolog Położnik .Endokrynolog. Androlog  

         Wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Katedra Ginekologii i Położnictwa,  Katedra Endokrynologii i Chorób Metabolicznych. Posiada  ponad  25 letnie  doświadczenie  w  diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz zaburzeń endokrynologicznych u kobiet  i  mężczyzn. Współzałożyciel i wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada tytuł doktora nauk medycznych z endokrynologii. Temat pracy doktorskiej w tematyce andrologicznej.