Pediatria - kompleksowa opieka

Więcej

Ginekologia Położnictwo

Więcej

Endokrynologia Ginekologiczna

Więcej

Andrologia

Więcej

Seksuologia

Więcej

Diagnostyka ultrasonograficzna USG 3D,4D, Doppler

 

 Diagnostyka ultrasonograficzna i prenatalna w ciąży ( Aparat USG Voluson )

 

  • wykonujemy badania usg  ciąży z możliwością obrazowania w technologii 3D i 4D.
  • badania w 11-14 tygodniu ciąży tzw. „genetyczne”
  • badania wg standardów:  w 18-22 tygodniu ciąży 28 - 32 tyg ciąży i kwalifikujące do porodu .
  • nieinwazyjne test diagnostyczne Test Papp’a , test potrójny
  • test NiFTY
  • inwazyjne badania prenatalne: amniopunkcję diagnostyczną, biopsję trofoblastu.
  • USG tarczycy, biopsja celowana tarczycy
  • USG stawów
  • USG jamy brzusznej
  • USG pediatryczne-stawów biodrowych,przezciemiączkowe głowy, j brzusznej.

 

dr Mirosław Czech Specjalista chirurgii dziecięcej , ortopedii i traumatologii narzadu ruchu II st.  

              Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie  Staż podyplomowy odbywał, a doświadczenie zawodowe  zdobywał  w Oddziale Chirurgii Dziecięcej i Traumatologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza w Warszawie a  od 1994 w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym tego szpitala. I st. z Chirurgii Dziecięcej zdobył w 1994 r. I st. z Ortopedii  i  Traumatologii  Narządu  ruchu  zdobył  w  1997r . i II  st.  z  Ortopedii   zdobył 2001   r.  Od  2009   prowadzi Specjalistyczną   Praktykę  Lekarską . Od 1995 roku wykonuje w pełnym zakresie ultrasonograficzną diagnostykę  Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonagraficznego.

dr Krzysztof Tomasz Kucharski specjalista ginekolog położnik  II st.      

             Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Po stażu podyplomowym pracował w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka. Staż specjalizacyjny I stopnia odbył w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Medycznego. Staż specjalizacyjny II stopnia oraz wieloletnia praca kliniczna w Instytucie Matki i Dziecka (1985-2003). Autor i współautor publikacji w zakresie położnictwa, wykładowca. Uczestnik wielu sympozjów lekarskich .  Wykładowca w Szkole Położnych. Założyciel i wykładowca szkół rodzenia. Współorganizator i pracownik prywatnego Oddziału Położniczego Szpitala Damiana. ( od 1997 roku ). Współpraca z licznymi czasopismami dla kobiet i dzieci jako ekspert. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Damiana w Oddziale Położniczym i Ginekologicznym. Współwłaściciel  RKK MED Centrum Medyczne.

dr n. med. Dariusz Rapa  specjalista ginekolog położnik, endokrynolog ginekologiczny, seksuolog.

            Akademię Medyczną w Lublinie ukończył w 1992 roku. W latach 1992-2009 pracował na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala  Specjalistycznego w  Białej  Podlaskiej. Tytuł    specjalisty w   zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 2000, zaś w  zakresie endokrynologii w 2013 roku. Od  roku 2004 posiada  tytuł doktora nauk medycznych. Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu Pacjentek  zespołem policystycznych jajników (PCOS),  hirsutyzmem,  zaburzeniami miesiączkowania,  zaburzeniami  funkcji  tarczycy,  hyperprolaktynemii  oraz niepłodności.
            Ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej zarówno ginekologicznej jak i położniczej /pierwszy certyfikat  USG w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskał w 1997roku/ ponadto wykonuje USG i biopsje celowane tarczycy.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego.

           Tytuł specjalisty seksuologa uzyskał w roku 1999, zaś  doktora nauk medycznych  w  roku 2004.  Posiada wieloletnie doświadczenie    w  leczeniu   zaburzeń  dysfunkcji  seksualnych    szczególnie w      zakresie  zaburzeń erekcji (impotencji),  przedwczesnego wytrysku oraz  hypogonadyzmu.  Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.